یک ایرانی شهردار فرانسه شد – زرتشت بختیاری جوان ترین شهردار فرانسه

افتخاری دیگر برای ایرانیان ؛ یک ایرانی جوان ترین شهردار کشور فرانسه شد! افتخاری برای ایرانیان، افسوس که کمتر ایرانی او را می شناسد! آقای زرتشت بختیاری وکیل سی ساله ایرانی تبار، شهردار شهر نویی سور مرن در حومه پاریس شد! این وکیل جوان خوشنام که از سال ۲۰۱۰ با تشکیل یک انجمن، خدمات چشمگیری برای مردم این شهر انجام داده بود، در انتخابات پیشین سال ۲۰۱۴ نیز سرلیست نامزدها بود و در سال ۲۰۲۰ با شکست ادامه مطلب…

نمایش فایل های مخفی در Cpanel

کی از رایج ترین فایل های مخفی در cpanel که همه با آن آشنا هستند فایل htaccess میباشد. معمولا فایل های مخفی با دات (.) آغاز می شوند. دلیل اینکه فایل .htaccess یا پوشه .trash و… در لیست فایل ها نمایش داده نمی شود این است که در Cpanel گاهی فایل های مخفی نشان داده نمی شوند. برای دسترسی به این فایل ها میتوان مطابق با تصویر زیر عمل نمود.
برای نمایش فایل های مخفی بعد از ورود به سی پنل

آموزش Web disk و اتصال آن به اندروید و ویندوز

تکنولوژی وب دیسک یکی از ابزارهایی است که سی پنل در اختیار کاربر قرار داده تا هاست خود را بر روی کامپیوتر اضافه کند یا از طریق نرم افزار های رایج به سیستم عامل های گوشی همراه متصل نماید.

به وسیله این تکنولوژی ،کاربر قادر خواهد بود فایل های خود را به راحتی مدیریت کند ، آنها را ویرایش، حذف و یا حتی فایلی به هاست خود اضافه نماید.

مشاهده آمار بازدید از طریق cPanel

در سی پنل بخشی وجود دارد به نام metrics که به شما اجازه مي دهد به آمارهايي در مورد وب سايت و بازديدكنندگان تان دسترسي پيدا كنيد . مثلا چه مقدار از FTP يا پهناي شما مورد استفاده قرار گرفته است و يا كاربران چه فايلهايي را از وب سايت شما گرفته اند و …